Davídkovo korenie - O nás

Naša vízia - maximálna chuť a akosť !

Keď sme v roku 2010 vstúpili na český trh s našimi prvými produktmi, mali sme jasnú víziu - priniesť zákazníkom naozaj poctivé korenie, korenie bez soli, glutamátu a chemických konzervantov, ktoré ľudia ocenia ako akostné a poctivé dochuťovadlá.

Realita nakonec prekonala všetky očakávania a Davídkove korenie sa v priebehu rokov stalo súčasťou mnohých českých kuchýň. A že akostné korenie robiť vieme, dozvedáme sa nielen z Vašich ohlasov, ale získali sme i päť odborných ocenení: Česká chuťovka 2011, Česká chuťovka 2013, Detská chuťovka 2013, Chuť Južnej Moravy, a tiež Viem čo jem.

Aby sme mohli byť dlhodobo úspešní, ako prvoradú úlohu sme si vytýčili akosť našich produktov. Vstupných dodávateľov korenín i byliniek starostlivo vyberáme a kontrolujeme, všetky zmesi potom pripravujeme podľa našich originálnych receptúr.

V začiatkoch ste naše produkty mohli nájsť iba na farmárskych trhoch, dnes máme 3 vlastné značkové predajne a niekoľko partnerských predajní v Českej republike a na Slovensku. Svojich trvalých zákazníkov máme tiež v Nemecku a v Poľsku, postupne získávame i ďalšie destinácie.

Na základe narastajúceho dopytu a v rámci rozšírenia sortimentu sme do ponuky zaradili tiež originálne bylinné (liečebné) procedúry.

 

Túto produkčnú líniu pre Davídkove korenie výlučne pripravuje pani PharmDr. Greta Zítková, ktorá si svojou akosťou a účinnosťou získáva u všetkých zákazníkov veľmi vysoké renomé.

Uvedomujeme si svoju zodpovednosť prinášať pod značkou Davídkove korenie akostné produkty. Práve preto sa snažíme "nezaspať na vavrínoch", neustále pracovať a zlepšovať sa, nejlepšou odmenou nám je potom spokojný zákazník.

Veríme, že tu nájdete množstvo inšpiratívnych myšlienok pre vaše kuchárske umenie alebo potrebné bylinné procedúry a aj vy sa stanete ďalším z naších pravidelných a spokojných zákazníkov...

...přejeme pevné zdraví a dobrou chuť!