Sortiment / Mäsá

Magická chuť mäsa...

Archeologické nálezy ukazujú, že história tepelnej úpravy mäsa je rovnako dlhá, ako história používania ohňa človekom. Pri varení, pečení nebo grilovaní je Davídkove korenie ten najlepší pomocník.

Pokiaľ kuchyňa nie je len Vašou nutnosťou, ale aj skutočným koníčkom, istotne si s postupom času nájdete potešenie v jemnej originalite a experimentálnych praktikách Vami pripravených pokrmov...

Neváhajte vyskúšať našu najpredávanejšiu zmes Davídkove pečené kurča. Overená Bravčová pečienka premení aj obyčajný bôčik v neprekonateľnú lahôdku. Ak sa chystáte grilovať, zvoľte zmes Gril Ražeň alebo Country.

Pre grilovanie s účasťou detí sme špeciálne namiešali zmes Máta harry, ktorá nie je ostrá a naším ratolestiam veľmi chutí. Aj milovníci cudzokrajnej kuchyne si nájdu to svoje. V našom sortimente objavia rôzne druhy korenia napr.: Kari, Adžika alebo veľmi populárny Grécky Gyros.

Naše korenie i zmesi sú spracované podľa najprísnejších noriem akosti s maximálnou starostlivosťou o chuť, vôňu a Váš dokonalý pôžitok z jedla, vždy bez soli i akýchkoľvek chemických dochuťovadiel...

Prejsť do e - shopu

DODÁ ENERGIU AJ CHUŤ DO ŽIVOTA...